اصول جراحی شوارتز 2019 ویرایش 11

دانلود جراحی شوارتز 2019

دانلود رایگان کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 ویرایش 11 (Schwartz’s Principles of Surgery) با لینک مستقیم و فرمت pdf (پی دی اف). کتاب جراحی شوارتز 2019 شامل 2319 صفحه بوده و کامل ترین و جدیدترین نسخه کتاب است و به تشریح دقیق علائم، تشخیص و درمان بیماری های جراحی و نیز روش ها و اصول جراحی در بیماری ها پرداخته است. این کتاب از منابع اصلی رشته جراحی است که با فرمت pdf و بصورت رایگان برای دانلود قرار داده شده است.

کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 ویرایش 11 چه کتابی است؟

کتاب اصول جراحی شوارتز 2019 ویرایش 11 (Schwartz’s Principles of Surgery) آخرین و مطرح ترین کتاب در زمینه بیماری های رشته جراحی است که به عنوان مرجع اصلی بررسی علائم، تشخیص و درمان جراحی بیماری های مختلف مورد استفاده متخصصان رشته های جراحی قرار می گیرد.

کتاب جراحی شوارتز هر 3 الی 4 سال یکبار تجدید چاپ می شود و دائما در حال بروز رسانی است. در آخرین نسخه کتاب که در سال 2019 منتشر شده به بررسی آخرین متد ها و روش های جراحی، روش های تشخیصی جدید و تصویربرداری ها و نیز داروها پرداخته شده است. همچنین استفاده از تصاویر جدید و بروزرسانی جداول از مهم ترین تغییرات این نسخه نسبت به نسخه قبل می باشد.

سرفصل های کتاب جراحی شوارتز 2019 ویرایش 11

کتاب جراحی شوارتز 2019 که به رایگان برای دانلود قرار داده شده است شامل 2 بخش اصلی است:

  • ملاحظات پایه (Basic Considerations): شامل 15 فصل می باشد.
    • در بخش ملاحظات پایه به بررسی آسیب ها و پاسخ های سیستمیک، شوک، عفونت های جراحی، تروما و آسیب ها، سوختگی، پیوند عضو، زخم و ترمیم زخم ها، هموستاز و آب و الکترولیت و نیز اسید و باز پرداخته شده است.
  • ملاحظات اختصاصی (Specific Considerations): شامل 39 فصل می باشد.
    • در بخش ملاحظات اختصاصی به بررسی بیماری های جراحی در هر یک از ارگان ها و اعضای بدن نظیر سر و گردن، پستان، پوست، قلب و عروق، مری، معده، روده باریک، کولون، رکتوم، آنوس، کبد و پانکراس و مجاری صفراوی، فتق ها، طحال، اورولوژی، آپاندیس، دستگاه تناسلی زنان، جراحی پلاستیک و … پرداخته شده است.

در ادامه، دانلود رایگان کتاب اصول جراحی شوارتز (Schwartz’s Principles Of Surgery) ویرایش 11 سال 2019 با فرمت pdf در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.