اکسترن - سایت تخصصی پزشکی و سلامتی

اکسترن سایت تخصصی پزشکی و دارای مقالات معتبر پیرامون بیماری‌ها نظیر ام اس و پسوریازیس و آزمایشات پزشکی و دانلود کتاب‌های پزشکی، داروسازی و پرستاری است

درباره ما

سال هاست رسانه های مجازی تبدیل به مرجع مهمی برای کسب علم و دانش در زمینه های مختلف شده اند. مردم و البته پزشکان از شبکه های اجتماعی و وب سایت ها برای مقاصد آموزشی استفاده می کنند. با توجه به اینکه سلامتی مهم ترین نعمتی است که خداوند به انسان عطا کرده، مراقبت از آن هم یکی از مهم ترین وظایف هر انسانی است. مراقبت از سلامتی نیازمند افزایش شناخت ما از خودمان است. و از آنجایی که دانش پزشکی، علم و مهارتی بسیار حساس و مهم است نمی توان آن را از هر منبعی دریافت کرد. متاسفانه شاهد حضور وبسایت ها و شبکه های اجتماعی متعددی هستیم که اطلاعات نادرستی در اختیار مردم قرار می دهند و با جان و مال مردم بازی می کنند.

این موضوع ما را بر آن داشت که سایتی درخور علم پزشکی تاسیس نماییم که نه تنها پاسخگوی نیاز مردم، بلکه پاسخگوی نیاز پزشکان و دانشجویان پزشکی نیز باشد. کلیه ی مطالب این سایت از کتب و منابع معتبر و بروز پزشکی تهیه می شوند و با نظارت گروهی از پزشکان منتشر می گردند.

امید است که سایت اکسترن بتواند برای بهبود سطح دانش و سلامت عمومی گام بردارد.

اکسترنی دوره ای از رشته پزشکی است که دانشجوی پزشکی به عنوان کارآموز در بیمارستان فعالیت می کند.

ما همیشه در حال یادگیری هستیم.