اکسترن - سایت تخصصی پزشکی و سلامتی

اکسترن سایت تخصصی پزشکی و دارای مقالات معتبر پیرامون بیماری‌ها نظیر ام اس و پسوریازیس و آزمایشات پزشکی و دانلود کتاب‌های پزشکی، داروسازی و پرستاری است

راهنمای سایت اکسترن

سایت اکسترن دارای ۷ بخش اصلی شامل بیماری‌ها، اصطلاحات پزشکی، سلامتی و زیبایی، کتابخانه، داروشناسی، آموزش پزشکی، علوم‌پایه پزشکی می‌باشد. هر کدام از این بخش‌ها شامل یکسری زیربخش هستند که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم.

بخش بیماری‌ها

در این بخش به توضیح علت، اپیدمیولوژی، علائم، تشخیص و درمان بیماری‌ها مختلف پرداخته‌ایم. مقالات این بخش از سایت از کتب و منابع معتبر علمی تهیه شده و دائما در حال بروزرسانی هستند. بخش بیماری‌ها دارای زیربخش‌های مختلفی است که بیماری‌ها را بر اساس سیستمی که درگیر می‌کنند تقسیم‌بندی کرده است.

بخش اصطلاحات پزشکی

بخش اصطلاحات پزشکی سایت اکسترن به تفسیر و توضیح لغات مختلف و عبارات تخصصی پزشکی پرداخته است. در این بخش عباراتی که بطور تخصصی در علوم پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند و نیز آزمایشات مختلف را به زبان ساده توضیح داده‌ایم تا برای همه قابل فهم باشند.

بخش سلامت و زیبایی

در این بخش به انتشار مقالات مختلف پیرامون مباحث سلامتی، تناسب اندام، رژیم‌های غذایی و زیبایی پرداخته شده است. لذا مقالاتی از این دست را می‌توانید در این بخش پیدا کنید.