برو به بخش محتوا

اکسترن سایت تخصصی پزشکی و سلامتی

پاتولوژی پایه رابینز 2017 ویرایش 10

دانلود پاتولوژی رابینز 2017

کتاب پاتولوژی پایه رابینز 2017 ویرایش دهم یا آسیب شناسی پایه رابینز (Basic Robbins Pathology 10th Edition) از خانواده کتاب های Robbins and Cortan است که اولین بار در سال 1971 به چاپ رسید. این کتاب متنی روان دارد که بررسی اصول آسیب شناسی یا پاتولوژی انسان می پردازد و در 24 فصل جمع آوری شده است.

کتاب آسیب شناسی پایه رابینز بیشتر بر روی پاتوژنز و علائم بالینی بیماری ها تاکید دارد. در ویرایش دهم کتاب پاتولوژی پایه رابینز از تصاویر و نمودارهای جدیدتری استفاده شده که فهم پاتولوژی را آسان تر می کند.

از آنجایی که کتاب پاتولوژی رابینز کتابی قابل فهم و نسبتا خلاصه است، سالهاست که از منابع مهم دستیاری و پره اینترنی بوده و مناسب دانشجویان پزشکی و رزیدنت های پاتولوژی می باشد. این کتاب شامل 24 فصل بوده که هم پاتولوژی اختصاصی و هم پاتولوژی عمومی را شامل می شود.

دیدگاه‌ها

ارسال دیدگاه
 1. کامیابیمی‌گوید:

  ممنون

 2. آرشمی‌گوید:

  گلی گل یک کلمه

 3. یاسا پیروزیمی‌گوید:

  زنده باشید

 4. بلال برهانمی‌گوید:

  با عرض سلام!
  چراه کتاب های علمی به زبان فارسی نمیزارین!

  1. مهدیمی‌گوید:

   باعرض سلام
   بعلت رعایت حقوق مترجم وناشر این کار قانونی نمی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤال یا نظر شما پس از ۴۸ ساعت تایید شده و پاسخ داده خواهد شد، لذا پس از این زمان مجدداً به این صفحه مراجعه کنید و جواب سؤال خود را بیابید. بسیاری از نظرات نیز پس از ۳۰ روز برای همیشه از سایت حذف خواهند شد. همچنین از اطلاعاتی که وارد می‌کنید طبق قوانین حریم‌خصوصی سایت استفاده خواهیم کرد. ارسال نظر به منزله‌ی پذیرش قوانین سایت می‌باشد.